Make your own free website on Tripod.com

Fotografie štěňat - fenky

 

Alma (Alanscha Dkarba Zajdy) 
     
Tato krásná a milá bíla fenečka žije se svými pány a kamarádkami vlkodavkou a kern teriérkou v Nepomuku v rodiném domě. Pokračuje v rodinné tradici své praprababičky Budhidey Anandy (najdete ji v jejím rodokmenu), s kterou její majitelé zahájili před lety svou chovatelskou činnost v chov. stanici Sadhana (dnes BOHEMIA SADHANA ). Povahou je moc milá a podobná taťkovi. Našla krásný domov u báječných lidí.

V roce 2000 již jako štěně zahájila svou výstavní kariéru v třídě dorostu, kde byla jednou VN1 (Speciální výstava TT Praha) a jednou VN - nebylo zadáno pořadí (MVP České Budějovice 2000).

Jak to tak vypadá, nebude čistě bílá (jak se původně zdálo), ale bude mít na zádech sobolí znaky. Pokud budete chtít vědět více o Almě a jejích úspěších, sledujte je na stránce: mujweb.cz/www/alma, kterou pro ní připravuji. 

     
Alma2.jpg (39520 bytes) Alma-8t.jpg (50894 bytes)

Alma se svými kamarádkami v kuchyni (8 týdnů)

Alma (8 týdnů)

     
Alma-Praha.jpg (41625 bytes) Alma-les.jpg (54921 bytes)

Alma v 7 měsících na Speciální výstavě TT v Praze, kde ve třídě dorostu obdržela hodnocení VN a třídu vyhrála

Alma s kámoškama v lese (7 měsíců)

     
Ema (Achidawa Dge-Ba Zajdy) 
     
Se svými páníky jako jejich první pejsek žije na Slovensku. Její majitelka je toho názoru, že jméno šťastná je přesně pro jejich Emu, protože nejen, že ona je šťastná, ale rozdává i štěstí celé své rodině. Jejím kamarádem je syn majitelů, který s mí pořádá v bytě fotbalové zápasy. 
     
Ema-8t.jpg (43848 bytes) Ema-8t2.jpg (80761 bytes)
Ema (8 týdnů) Ema (8 týdnů)
     
Anynka (Ashira Dugs-pa Zajdy) 
     
Se svými páníky žije ve Vídní v Rakousku. Nemám na ně žádný kontakt, neznám ani jejich jméno, tak vám mohu nabídnout jen fotografie Anynky když byla maličká. Jako štěně byla velmi milá, přátelská a mazlivá. Snad se někdy najdeme a budu se moci podívat, jak vyrostla.
     
Ashira.jpg (67277 bytes) Ashira2.jpg (51843 bytes)
Anynka (47 dní) Anynka (47 dní)

         Zpět na "A" vrh ZAJDY